Набір в команду Carolo Cup 2019

Набір в команду Carolo Cup 2019 відкрито для участі в змаганнях Carolo Cup в українську частину команди. Бажаючі можуть записатися на відбір у команду можна надіславши свої контактні дані на пошту epa at kpi.ua.

Набір в команду Carolo Cup 2019 кафедра АЕМС-ЕП Carlo-Cup, Bosch, Volkswagen, BMW

Carolo Cup – це міжуніверситетське  змагання, що кожного року проводиться в Технічному Університеті Брауншвейга (Technische Universität Carolo-Wilhelmina zu Braunschweig), Німеччина, за підтримки провідних німецьких автомобільних концернів Bosch, Volkswagen, BMW і т.д. Конкурс проводиться з метою пошуку обдарованих молодих спеціалістів, з перспективою їх подальшого працевлаштування. Студенти змагаються в командах і вирішують актуальні задачі автономного руху автомобільного транспорту.

Впродовж сезону команди будують повністю автономну модель автомобіля в пропорції 1:10. Змагання проводяться у декількох дисциплінах: автоматичне паркування, рух по вільній трасі, об’їзд перешкод, проїзд перехресть. За допомогою розроблених алгоритмів руху та розпізнання оточення моделі повинні виконувати обгін рухомих і нерухомих перешкод, розпізнання дорожньої розмітки та дорожніх знаків і т.п. На додачу суддями оцінюється дизайн та презентація моделі.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 починає працювати центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.