Набір в команду Carolo Cup 2019

Набір в команду Carolo Cup 2019 відкрито для участі в змаганнях Carolo Cup в українську частину команди. Бажаючі можуть записатися на відбір у команду можна надіславши свої контактні данні на пошту epa@kpi.ua.

Набір в команду Carolo Cup 2019 кафедра АЕМС-ЕП Carlo-Cup, Bosch, Volkswagen, BMW

Carolo Cup – це міжуніверситетське  змагання, що кожного року проводиться в Технічному Університеті Брауншвейга (Technische Universität Carolo-Wilhelmina zu Braunschweig), Німеччина, за підтримки провідних німецьких автомобільних концернів Bosch, Volkswagen, BMW і т.д. Конкурс проводиться з метою пошуку обдарованих молодих спеціалістів, з перспективою їх подальшого працевлаштування. Студенти змагаються в командах і вирішують актуальні задачі автономного руху автомобільного транспорту.

Впродовж сезону команди будують повністю автономну модель автомобіля в пропорції 1:10. Змагання проводяться у декількох дисциплінах: автоматичне паркування, рух по вільній трасі, об’їзд перешкод, проїзд перехресть. За допомогою розроблених алгоритмів руху та розпізнання оточення моделі повинні виконувати обгін рухомих і нерухомих перешкод, розпізнання дорожньої розмітки та дорожніх знаків і т.п. На додачу суддями оцінюється дизайн та презентація моделі.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".