Практика студентів з Індії

Практика студентів з Індії на кафедрі АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

Практика студентів з Індії на кафедрі АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського Наша кафедра, обрана однією із двох кафедр КПІ на яких в рамках пілотного проекту співробітництва між інститутом VISHWANIKETAN (Делі, Індія) і КПІ ім. Ігоря Сікорського проходять практику індійські студенти. Це стало можливим завдяки найкращій і найсучаснішій лабораторній базі як в інституті так і в Україні.

Практика студентів з Індії на кафедрі АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського студенти з індії, практика, лабораторія ФЕА

На кафедрі пройшли курс практичних занять 14 студентів, які закінчили третій курс в інституті VISHWANIKETAN.

Заняття    проводили   англійською   мовою  провідні  викладачі  нашої кафедри  доц. Ковбаса  С. М., доц. Король С. В., ст. викл. Пушкар М. В., ст.  викл.  Димко  С. С. Заключні  лекції проведуть завідуючий кафедри проф. Пересада С. М. та доц. Пижов В. М.

Програма навчання для студентів, які завершили третій курс включає в себе наступні чотири модулі:

1. Модуль 2-1. Електроприводи зі змінною швидкістю. Встановлення, налаштування, конфігурація.

2. Модуль 2-2. Основи керування асинхронним двигуном.

3. Модуль 2-3. Перетворювачі частоти. Реалізація та спрощений розрахунок основних силових елементів.

4. Модуль 2-4. Програмовані логічні контролери. Огляд, програмування та тестування.

На фото студенти в навчальному центрі EATON – “КПІ” “Сучасні технології в автоматизації”.

Практика студентів з Індії на кафедрі АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського Король С.В., студенти з індії, практика, лабораторія ФЕА

Примітка: VISHWANIKETAN – Vishwaniketan’s Institute of Management Entrepreneurship and Engineering Technology is affiliated to University of Mumbai & approved by AICTE, Delhi.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".