Практика студентів з Індії

Наша кафедра, обрана однією із двох кафедр КПІ на яких в рамках пілотного проекту співробітництва між інститутом VISHWANIKETAN (Делі, Індія) і КПІ ім. Ігоря Сікорського проходять практику індійські студенти. Це стало можливим завдяки найкращій і найсучаснішій лабораторній базі як в інституті так і в Україні.

IMG_2417

На кафедрі пройшли курс практичних занять 14 студентів, які закінчили третій курс в інституті VISHWANIKETAN.

Заняття    проводили   англійською   мовою  провідні  викладачі  нашої
кафедри  доц.  Ковбаса  С.М., доц. Король С.В., ст. викл. Пушкар М.В.,
ст.  викл.  Димко  С.С.  Заключні  лекції проведуть завідуючий кафедри
проф. Пересада С.М. та доц. Пижов В.М.

IMG_2412

Програма навчання для студентів, які завершили третій курс включає в себе наступні чотири модулі:

1. Модуль 2-1. Електроприводи зі змінною швидкістю. Встановлення, налаштування, конфігурація.

2. Модуль 2-2. Основи керування асинхронним двигуном.

3. Модуль 2-3. Перетворювачі частоти. Реалізація та спрощений розрахунок основних силових елементів.

4. Модуль 2-4. Програмовані логічні контролери. Огляд, програмування та тестування.

На фото студенти в навчальному центрі EATON – “КПІ” “Сучасні технології в автоматизації”.

IMG_2411

Примітка: VISHWANIKETAN – Vishwaniketan’s Institute of Management Entrepreneurship and Engineering Technology is affiliated to University of Mumbai & approved by AICTE, Delhi.

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування