Приступа Дмитро у м. Фрідберг

Приступа Дмитро у м. Фрідберг проходив науково-практичне стажування в Університеті прикладних наук THM, Гессен, Німеччина.

Приступа Дмитро у м. Фрідберг кафедра АЕМС-ЕП

Приступа Дмитро Леонидович на робочому місці в лабораторії тестування електромеханічних систем

Викладач кафедри Приступа Дмитро Леонідович пройшов стажування за програмою “Teaching and training Erasmus+” у м. Фрідберг, Німеччина. В рамках програми Приступа Д. Л. займався питанням визначення параметрів синхронного двигуна з постійними магнітами в університеті Technische Hochschule Mittelhessen.

Більша частина роботи була присвячена експериментальному тестуванню та впроводженню адаптивних алгоритмів ідентифікації параметрів схеми заміщення двигуна.

За його коментарями, йому дуже сподобалося це проходження стажування, він дізнався декілька цікавих технічних рішень щодо вимірювання швидкозмінних значень струму та напруги.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.