Приступа Дмитро у м. Фрідберг

Приступа Дмитро у м. Фрідберг проходив науково-практичне стажування в Університеті прикладних наук THM, Гессен, Німеччина.

Приступа Дмитро у м. Фрідберг кафедра АЕМС-ЕП

Приступа Дмитро Леонидович на робочому місці в лабораторії тестування електромеханічних систем

Викладач кафедри Приступа Дмитро Леонідович пройшов стажування за програмою “Teaching and training Erasmus+” у м. Фрідберг, Німеччина. В рамках програми Приступа Д. Л. займався питанням визначення параметрів синхронного двигуна з постійними магнітами в університеті Technische Hochschule Mittelhessen.

Більша частина роботи була присвячена експериментальному тестуванню та впроводженню адаптивних алгоритмів ідентифікації параметрів схеми заміщення двигуна.

За його коментарями, йому дуже сподобалося це проходження стажування, він дізнався декілька цікавих технічних рішень щодо вимірювання швидкозмінних значень струму та напруги.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.