Carolo Cap в КПІ

В 2017 році в рамках співпраці з університетом Technische Hochschule Mittelhessen (THM) пройшов відбір на конкурс Carolo Cap в КПІ на кафедрі «автоматизація електромеханічних систем та електропривод» (АЕМС-ЕП).

На фото показана зустріч представників кафедри АЕМС-ЕП факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА) з делегацією з THM. На фото представлені (зліва направо): учасники від THM: Marcel Kummer, Frank Tanenkeu, відповідальна особа Dimitrij Neubauer, завідувач кафедри АЕМС-ЕП, д.т.н., проф., Пересада Сергій Михайлович, к.т.н., доц., Ковбаса Сергій Миколайович, учасники команди Carolo Cup 2018 від КПІ: Варволік Василь, Сливканич Микита, Пушніцин Дмитро.

На зустрічі обговорювалась співпраця команд університетів в рамках змагання Carolo Cup, а також THM передав обладнання для тестування алгоритмів керування і тренування учасників української частини команди.

В рамках студентської мобільності восени цього року студенти будуть направлені в THM для тісної співпраці в підготовці, а також для безпосередньої участі в чемпіонаті Carolo Cup 2018, що буде проходити 13-14 лютого 2018 року в Університеті Брауншвейга.

Carolo Cup 2018

Carolo Cup – це міжуніверситетське  змагання, що кожного року проводиться в Технічному Університеті Брауншвейга (Technische Universität Carolo-Wilhelmina zu Braunschweig), Німеччина, під патронатом таких концернів як Bosch, Volkswagen, BMW і т.д. Студенти змагаються в командах і вирішують актуальні задачі автономного руху автомобільного транспорту.

Впродовж сезону команди будують повністю автономну модель автомобіля в пропорції 1:10. За допомогою розроблених алгоритмів руху та розпізнання оточення моделі повинні виконувати обгін рухомих і нерухомих перешкод, розпізнання дорожньої розмітки та дорожніх знаків і т.п. На додачу суддями оцінюється дизайн та презентація моделі.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.