Випускник кафедри в Ноттінгемі

Випускник кафедри в Ноттінгемському університеті Божко Сергій

Кафедру відвідав видатний випускник, який закінчив навчання у 1987 році і працював викладачем на кафедрі у 1988-1993 роках. От уже більше 20 років випускник кафедри в Ноттінгемському університеті Божко С. В. працює професором, Associate Professor у University of Nottingham (Великобританія).

Сергій Божко

Під час візиту С. В. Божко обговорив перспективи співробітництва в науковій роботі і підготовці молодих фахівців сумісно з кафедрою, записав звернення до випускників, оглянув лабораторії, в яких побудовано нові лабораторні стенди,  згадав минулі роки навчання і роботи на кафедрі.

Випускник кафедри в Ноттінгемському університеті Божко С. В.

Нещодавно Сергій Божко сумісно з завідуючим кафедри АЕМС-ЕП відвідали конференцію, що проходила в китайському кампусі університету.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".