Випускник кафедри в Ноттінгемі

Випускник кафедри в Ноттінгемському університеті Божко Сергій

Кафедру відвідав видатний випускник, який закінчив навчання у 1987 році і працював викладачем на кафедрі у 1988-1993 роках. От уже більше 20 років випускник кафедри в Ноттінгемському університеті Божко С. В. працює професором, Associate Professor у University of Nottingham (Великобританія).

Сергій Божко

Під час візиту С. В. Божко обговорив перспективи співробітництва в науковій роботі і підготовці молодих фахівців сумісно з кафедрою, записав звернення до випускників, оглянув лабораторії, в яких побудовано нові лабораторні стенди,  згадав минулі роки навчання і роботи на кафедрі.

Випускник кафедри в Ноттінгемському університеті Божко С. В.

Нещодавно Сергій Божко сумісно з завідуючим кафедри АЕМС-ЕП відвідали конференцію, що проходила в китайському кампусі університету.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.