Випускник кафедри в Ноттінгемі

Випускник кафедри в Ноттінгемському університеті Божко Сергій

Кафедру відвідав видатний випускник, який закінчив навчання у 1987 році і працював викладачем на кафедрі у 1988-1993 роках. От уже більше 20 років випускник кафедри в Ноттінгемському університеті Божко С. В. працює професором, Associate Professor у University of Nottingham (Великобританія).

Сергій Божко

Під час візиту С. В. Божко обговорив перспективи співробітництва в науковій роботі і підготовці молодих фахівців сумісно з кафедрою, записав звернення до випускників, оглянув лабораторії, в яких побудовано нові лабораторні стенди,  згадав минулі роки навчання і роботи на кафедрі.

Випускник кафедри в Ноттінгемському університеті Божко С. В.

Нещодавно Сергій Божко сумісно з завідуючим кафедри АЕМС-ЕП відвідали конференцію, що проходила в китайському кампусі університету.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.