Призер олімпіади Ніконенко Є.О.

Він срібний призер олімпіади Ніконенко Є.О. Вітаємо нашого студента з перемогою на І університетському турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Теоретичні основи електротехніки”.

20 квітня 2017 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбулась університетська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

II місце виборов Ніконенко Євген Олексійович, студент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».

За результатами другого туру, який проходив 17-19 травня 2017 р. у м. Харків, Ніконенко Євген Олексійович посів Х місце.

Ніконенко Євген Олексійович диплом ТОЕ

Ніконенко Євген Олексійович грамота ТОЕ

Раніше 2-гий тур олімпіади проходив у Києві в КПІ, цього року – у Харкові.

У 2018 році від нашої кафедри не запропоновано учасника.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".