Призер олімпіади Ніконенко Є.О.

Він срібний призер олімпіади Ніконенко Є.О. Вітаємо нашого студента з перемогою на І університетському турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Теоретичні основи електротехніки”.

20 квітня 2017 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбулась університетська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

II місце виборов Ніконенко Євген Олексійович, студент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».

За результатами другого туру, який проходив 17-19 травня 2017 р. у м. Харків, Ніконенко Євген Олексійович посів Х місце.

Ніконенко Євген Олексійович диплом ТОЕ

Ніконенко Євген Олексійович грамота ТОЕ

Раніше 2-гий тур олімпіади проходив у Києві в КПІ, цього року – у Харкові.

У 2018 році від нашої кафедри не запропоновано учасника.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.