Призер олімпіади

Призер олімпіади Ніконенко Є.О.

Він срібний призер олімпіади Ніконенко Є.О. Вітаємо нашого студента з перемогою на І університетському турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Теоретичні основи електротехніки”.

20 квітня 2017 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбулась університетська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

II місце виборов Ніконенко Євген Олексійович, студент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».

За результатами другого туру, який проходив 17-19 травня 2017 р. у м. Харків, Ніконенко Євген Олексійович посів Х місце.

Ніконенко Євген Олексійович диплом ТОЕ

Ніконенко Євген Олексійович грамота ТОЕ

Раніше 2-гий тур олімпіади проходив у Києві в КПІ, цього року – у Харкові.

У 2018 році від нашої кафедри не запропоновано учасника.

2018/2019 навчального року

Увага

Оновлено інформацію щодо розкладу викладачів та студентів (фінальний вигляд залежить від правок викладачів інших кафедр, що викладають нашим студентам). Сформовано кураторський склад кафедри. (за посиланнями)