Призер олімпіади

Призер олімпіади Ніконенко Є.О.

Він срібний призер олімпіади Ніконенко Є.О. Вітаємо нашого студента з перемогою на І університетському турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Теоретичні основи електротехніки”.

20 квітня 2017 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбулась університетська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

II місце виборов Ніконенко Євген Олексійович, студент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».

За результатами другого туру, який проходив 17-19 травня 2017 р. у м. Харків, Ніконенко Євген Олексійович посів Х місце.

Ніконенко Євген Олексійович диплом ТОЕ

Ніконенко Євген Олексійович грамота ТОЕ

Раніше 2-гий тур олімпіади проходив у Києві в КПІ, цього року – у Харкові.

У 2018 році від нашої кафедри не запропоновано учасника.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.