Перемога на конкурсі студентських наукових робіт

Вітаємо переможців і призерів всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Електротехніка та електромеханіка” 2017.

DSC_2471

На перший тур конкурсу було подано 220 студентських робіт із них у другий тур пройшло 91. Порівняно невелика група учасників з нашої кафедри досягла високих результатів:

Рандюк Андрій – І місце;

Кривошея Іван – ІІ місце;

Геращенко Іігор – ІІ місце;

Бурмельов Олексій – ІІ місце;

Калугін Данило – ІІ місце.

Студентські роботи присвячені розв’язанню актуальних питань  автоматизованого електроприводу, теорії автоматичного керування, діагностики електромеханічних систем, використання альтернативних джерел електричної енергії. Багато уваги приділяється проблемам електропостачання та  електроустаткування промислових та цивільних споруд.

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування