Перемога на конкурсі студентських наукових робіт

Вітаємо переможців і призерів всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Електротехніка та електромеханіка” 2017.

Перемога на конкурсі студентських наукових робіт

На перший тур конкурсу було подано 220 студентських робіт із них у другий тур пройшло 91. Порівняно невелика група учасників з нашої кафедри досягла високих результатів:

Рандюк Андрій – І місце;

Кривошея Іван – ІІ місце;

Геращенко Іігор – ІІ місце;

Бурмельов Олексій – ІІ місце;

Калугін Данило – ІІ місце.

Студентські роботи присвячені розв’язанню актуальних питань  автоматизованого електроприводу, теорії автоматичного керування, діагностики електромеханічних систем, використання альтернативних джерел електричної енергії. Багато уваги приділяється проблемам електропостачання та  електроустаткування промислових та цивільних споруд.

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.