Sikorsky Challenge’16. Перемога

Перемога в конкурсі Sikorsky Challenge 2016 кафедри АЕМС-ЕП

Перемога в конкурсі Sikorsky Challenge 2016 кафедри АЕМС-ЕП !
Проект «Енергоефективний електропривод електробусу з акумуляторно-суперконденсаторним живленням», який представили викладачі нашої кафедри проф. д.т.н. С. М. Пересада та доц. к.т.н. С. М. Ковбаса, став переможцем Sikorsky Challenge 2016 у двох номінаціях. Проект був підтриманий двома потенційними інвесторами у рамках проведення конкурсу Sikorsky Challenge: “ПРОГРЕСТЕХ Україна” і Фонд науково-технічного розвитку України ім. академіка В. Михалевича.

Перемога в конкурсі Sikorsky Challenge 2016 кафедри АЕМС-еп

Диплом переможця конкурсу Sikorsky Challenge 2016

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших здобутків у розвитку сучасних науки і техніки України! Зараз ведуться активні роботи на станції швидкого прототипного тестування таких систем.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.