Sikorsky Challenge-16 Перемога

Перемога в конкурсі Sikorsky Challenge 2016 кафедри АЕМС-ЕП

Перемога в конкурсі Sikorsky Challenge 2016 кафедри АЕМС-ЕП !

Проект «Енергоефективний електропривод електробусу з акумуляторно-суперконденсаторним живленням», який представили викладачі нашої кафедри проф. д.т.н. С. М. Пересада та доц. к.т.н. С. М. Ковбаса, став переможцем Sikorsky Challenge 2016 у двох номінаціях. Проект був підтриманий двома потенційними інвесторами у рамках проведення конкурсу Sikorsky Challenge: “ПРОГРЕСТЕХ Україна” і Фонд науково-технічного розвитку України ім. академіка В. Михалевича.

Перемога в конкурсі Sikorsky Challenge 2016 кафедри АЕМС-еп

Диплом переможця конкурсу Sikorsky Challenge 2016

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших здобутків у розвитку сучасних науки і техніки України! Зараз ведуться активні роботи на станції швидкого прототипного тестування таких систем.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.