Презентація конкурсу Carolo Cap

Викладачі, аспіранти і студенти кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу і делегація з Університету прикладних наук Гессену (Німеччина) прийняли участь у воркшопі. Дмитро Нойбауер зробив доповідь на тему «Проекти орієнтовані на студентів і аспірантів». Доповідь присвячена інноваційним методам навчання і професійної орієнтації, які базуються на залученні обдарованих молодих спеціалістів до цікавих науково технічних розробок. Зокрема Дмитро Нойбауер розповів про умови участі в престижному міжнародному студентському конкурсі Carolo Cap, який проводиться в Технічному університеті Брауншвейга (Німеччина). Він відмітив основні задачі наукового і технічного характеру, які стоять перед учасниками конкурсу, і розповів про перспективи, що відкриваються перед фіналістами конкурсу. Презентація доповіді Дмитра Нойбауера наведена для ознайомлення, використання матеріалів презентації можливе тільки з дозволу автора.

завантажити

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.