Презентація конкурсу Carolo Cap

Презентація конкурсу Carolo Cap 2016 кафедри АЕМС-ЕП КПІ

Презентація конкурсу Carolo Cap 2016 кафедри АЕМС-ЕП. Викладачі, аспіранти і студенти кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу і делегація з Університету прикладних наук Гессену (Німеччина) прийняли участь у воркшопі. Дмитро Нойбауер зробив доповідь на тему «Проекти орієнтовані на студентів і аспірантів». Доповідь присвячена інноваційним методам навчання і професійної орієнтації, які базуються на залученні обдарованих молодих спеціалістів до цікавих науково технічних розробок. Зокрема, Дмитро Нойбауер розповів про умови участі в престижному міжнародному студентському конкурсі Carolo Cap, який проводиться в Технічному університеті Брауншвейга (Німеччина). Він відмітив основні задачі наукового і технічного характеру, які стоять перед учасниками конкурсу, і розповів про перспективи, що відкриваються перед фіналістами конкурсу. Презентація доповіді Дмитра Нойбауера наведена для ознайомлення, використання матеріалів презентації можливе тільки з дозволу автора.

завантажити

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.