Лауреат Державної премії України

Лауреат Державної премії України проф. Пересада С. М.

Лауреат Державної премії України проф. д.т.н. Пересада С. М. кафедри АЕМС-ЕП!

Вітаємо завідуючого нашої кафедри Пересаду Сергія Михайловича з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки.

11 жовтня 2016 року вийшов УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №440/2016 Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2015 року.

На основі подання комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки відзначено Пересаду Сергія Михайловича доктора технічних наук, завідувача кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” як співавтора роботи “Енергоефективні електромеханічні системи широкого технологічного призначення».

Державна премія України в галузі науки і техніки (далі – Державна премія) є державною нагородою України, яка присуджується за: видатні наукові дослідження, розроблення та впровадження нової техніки, матеріалів і технологій, створення підручників.

В Україні задля підвищення престижу наукової праці, національного визнання її суспільної значимості, залучення до наукових установ талановитих учених у квітні 1969 р. було засновано Державні премії УРСР у галузі науки і техніки та створено Комітет із Державних премій УРСР у галузі науки і техніки.

Сьогодні Комітет готує подання Президенту України щодо кандидатів для нагородження 15 Державними преміями України в галузі науки і техніки (колектив виконавців – до 8 осіб).

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.