Вітаємо лауреата Державної премії України

Вітаємо завідуючого нашої кафедри Пересаду Сергія Михайловича з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки.
11 жовтня 2016 року вийшов УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №440/2016 Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2015 року.
На основі подання комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки відзначено Пересаду Сергія Михайловича доктора технічних наук, завідувача кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” як співавтора роботи “Енергоефективні електромеханічні системи широкого технологічного призначення».
Державна премія України в галузі науки і техніки (далі – Державна премія) є державною нагородою України, яка присуджується за: видатні наукові дослідження, розроблення та впровадження нової техніки, матеріалів і технологій, створення підручників.
В Україні задля підвищення престижу наукової праці, національного визнання її суспільної значимості, залучення до наукових установ талановитих учених у квітні 1969 р. було засновано Державні премії УРСР у галузі науки і техніки та створено Комітет із Державних премій УРСР у галузі науки і техніки.
Сьогодні Комітет готує подання Президенту України щодо кандидатів для нагородження 15 Державними преміями України в галузі науки і техніки (колектив виконавців – до 8 осіб).

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування