“Sikorsky Challenge 2016”

“Sikorsky Challenge 2016” кафедра АЕМС-ЕП

“Sikorsky Challenge 2016”. Від кафедри АЕМС-ЕП в рамках цього конкурсу викладачі нашої кафедри Пересада С. М., Ковбаса С. М. представили проект «Енергоефективний електропривод електробусу з акумуляторно-суперконденсаторним живленням».

Sikorsky Challenge 2016 кафедра АЕМС-ЕП прийняла участь

“Sikorsky Challenge” створено на базі НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» та Наукового парку “Київська політехніка” для пошуку професіоналів і новаторів у сфері інженерії та проектування, студентів, аспірантів, наукових працівників, які мають інноваційні ідеї або готові проекти; підприємців і стартаперів, які шукають фінансування і команди. Це надійна і вигідна екосистема для інвестиційних і венчурних фондів, приватних інвесторів, бізнес-ангелів і міжнародних експертів, що дає гарантовано високий результат. Так за результатами «Sikorsky Challenge 2015» 29 переможців фестивалю інноваційних проектів зібрали більше 26 млн. долларів США інвестицій, 9 пройшли школу Стартапу.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.