Конкурс Carolo Cup – 2018

В рамках двосторонньої зустрічі викладачів кафедри і партнерів з Університету прикладних наук Гессену (Німеччина), обговорювалися умови участі у престижному міжнародному студентському конкурсі Carolo Cap (https://wiki.ifr.ing.tu-bs.de/carolocup/carolo-cup), який проводиться в Технічному університеті Брауншвайга (Німеччина) за підтримки провідних німецьких автомобільних концернів для пошуку обдарованих молодих спеціалістів, з перспективою їх подальшого працевлаштування. Ідея конкурсу полягає у створенні командами студентів електромеханічних систем автоматичного керування безпілотними електромобілями (зменшеними копіями) та їх змагання у декількох дисциплінах: автоматичне паркування, рух по вільній трасі, об’їзд перешкод, проїзд перехресть. Прийнято рішення про підготовку спільної студентської команди, яка прийме участь у конкурсі Carolo Cup – 2018.

WP_20160921_13_24_16_Pro WP_20160921_13_36_37_Pro

З німецького боку в семінарі прийняли участь: доктор О. Кузнєцов – професор, заступник декана факультету інформатики електротехніки та мехатроніки; М. Залускі – співробітник міжнародного відділу Університету прикладних наук Гессену, координатор партнерських відносин зі східними країнами, та з країнами що розвиваються; Д. Неубаурер – співробітник  факультету інформатики електротехніки та мехатроніки.

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування