Делегація з Університету м. Гессен

Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП

Офіційна делегація з Університету прикладних наук Гессену (Німеччина) відвідала кафедру у складі: доктор О. Кузнєцов – професор, заступник декана факультету інформатики електротехніки та мехатроніки; М. Залускі – співробітник міжнародного відділу Університету прикладних наук Гессену, координатор партнерських відносин зі східними країнами, та з країнами що розвиваються; Д. Неубаурер – співробітник факультету інформатики електротехніки та мехатроніки.

Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП

В рамках візиту обговорювалися питання впровадження програми подвійного диплому, яка дозволить нашим кращим студентам додатково до диплому НТУУ «КПІ» безкоштовно отримувати диплом європейського зразка, що розширить можливості їх працевлаштування. Досягнуто згоди на продовження програми обміну студентами з можливістю проводити наукові дослідження та вивчати спільні дисципліни в Німеччині та Україні.

Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕПДелегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП  Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

Дні відкритих дверей

Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує випускників шкіл та технікумів, а також їх батьків на Дні відкритих дверей, які відбудуться 06.07.2018  та 16.07.2018.

Початок  о 1200.

Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпусу. Детальніше