Делегація з Університету м. Гессен

Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП

Офіційна делегація з Університету прикладних наук Гессену (Німеччина) відвідала кафедру у складі: доктор О. Кузнєцов – професор, заступник декана факультету інформатики електротехніки та мехатроніки; М. Залускі – співробітник міжнародного відділу Університету прикладних наук Гессену, координатор партнерських відносин зі східними країнами, та з країнами що розвиваються; Д. Неубаурер – співробітник факультету інформатики електротехніки та мехатроніки.

Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП

В рамках візиту обговорювалися питання впровадження програми подвійного диплому, яка дозволить нашим кращим студентам додатково до диплому НТУУ «КПІ» безкоштовно отримувати диплом європейського зразка, що розширить можливості їх працевлаштування. Досягнуто згоди на продовження програми обміну студентами з можливістю проводити наукові дослідження та вивчати спільні дисципліни в Німеччині та Україні.

Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕПДелегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП  Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.