Літня школа British Council

Літня школа British Council та викладач кафедри Пушкар М. В.

Літня школа British Council та викладач кафедри Пушкар М. В. 25-29 серпня 2016 року асистент кафедри АЕМС-ЕП НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Пушкар Микола Васильович успішно пройшов навчання на тренінгу у рамках проекту «Англійська мова для університетів», що реалізується British Council в Україні.  Метою тренінгів є професійний розвиток викладачів та ознайомлення із сучасною методикою викладання фахових дисциплін англійською мовою.

Літня школа British Council та викладач кафедри Пушкар М. В.

Літня школа British Council та викладач кафедри Пушкар М. В.

Тренінги для викладачів фахових дисциплін проводилися в групах по 14-15 осіб, при цьому були запрошені тренери з Великобританії. Протягом п’яти днів учасники тренінгу отримали великий масив інформації, яка є корисною для всіх, хто хоче викладати англійською мовою. Основною метою навчання була підготовка лекторів до викладання дисциплін англійською мовою, і саме цьому була присвячена кожна хвилина заняття. Розглядалися різні питання: проблеми та бар’єри, які можуть виникнути при викладанні фахових дисциплін англійською мовою для українських та іноземних студентів, шляхи комунікації зі студентами та інтерактивність занять, підготовка презентаційного матеріалу, правильна постанова мови, підготовка до занять, зворотній зв’язок зі студентами, перевірка розуміння студентами представленого матеріалу, групові завдання тощо. І варто зауважити, що отримані під час навчання знання можуть бути використані і для викладання дисциплін українською мовою. Це значно підвищить якість навчання та рівень засвоєння матеріалу студентами. Учасники тренінгів мали можливість попрактикуватися у викладанні міні-лекцій англійською мовою та отримати корисні поради від тренерів та колег з інших ВНЗ.

Літня школа British Council та викладач кафедри Пушкар М. В.

Учасники курсів

В програмі приймали участь представники з різних ВНЗ України. Під час занять викладачі як технічних, так і гуманітарних спеціальностей обговорювали проблеми, з якими вони стикаються на шляху до Болонського процесу, та колективно шукали шляхи до їх вирішення. Також не кожен день маєш змогу обговорити цікаві питання з хоч і колишнім, але все ж Міністром освіти і науки Сергієм Квітом, який виявився дуже відкритою людиною з модерновими поглядами на те, якою має бути вища освіта в Україні.

Літня школа British Council та викладач кафедри Пушкар М. В.

доц. к.т.н. Пушкар М. В. та учасники курсів по закінченню виступів

В результаті проходження тренінгу Микола Пушкар отримав сертифікат, який підтверджує його кваліфікацію як лектора, який може проводити лекції англійською мовою. Набуті знання та методики викладання будуть впроваджені в навчальний процес кафедри АЕМС-ЕП, щоб зробити його більш сучасним і цікавим.

Літня школа British Council та викладач кафедри Пушкар М. В.

Сертифікат з проходження курсів

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2018/2019 навчального року


Всього навчається: 166,
з них на бюджеті: 160.
Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

ОголошенняЗвертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.

Партнери