Підвищення кваліфікації викладачів

Підвищення кваліфікації викладачів в навичках з англійської мови. Вітаємо С. О. Бур’яна, В. С. Бовкунович, С. С. Димко, С. В. Король, Д. Л. Приступа з отриманням сертифікатів з підвищення кваліфікації!

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри АЕМС-ЕП

На фото – доц. С. В. Король, доц. С. О. Бур’ян, ст. викл. Д. Л. Приступа, ст. викл. В. С. Бовкунович, ст. викл. С. С. Димко. Вітання!

П’ятеро викладачів кафедри АЕМС-ЕП отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти НТУУ «КПІ» за програмою «Англійська мова професійного спрямування» (рівень В2).

Цей рівень характеризується: “Незалежний користувач”, “Може розуміти основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну тему, у тому числі й дискусії за фахом. Може вільно спілкуватися з носіями мови. Може чітко, детально висловитись на широке коло тем, виражати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи за і проти”.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.