Депутат европейського парламету

Депутат парламенту

Депутат парламенту Європи відвідав кафедру АЕМС-ЕП. Це видатний випускник кафедри – Марков Хельмут разом із своїми синами.

Депутат парламенту Європи з кафедри АЕМС-ЕП

Марков Хельмут – видатний діяч Німеччини, працював членом європейського парламенту, Міністром фінансів, федеративної землі Бранденбург та є вагомою фігурою в німецькій політиці.

У 1970-1976 роках Марков Х. навчався на нашій кафедрі, отримав диплом і у 1984 році захистив кандидатську дисертацію під керівництвом тодішнього завідуючого кафедри проф. Поповича М.Г.

Доц. Ковбаса С.М. доц. Король та асистент Приступа Д.Л. провели екскурсію і розповіли видатному випускнику про нові розробки кафедри і особливості підготовки фахівців у сьогоднішніх реаліях. Почесний гість був приємно вражений рівнем технічного оснащення лабораторій кафедри.

Також поважний гість відвідав інші місця, де пройшли його студентські роки і де він працював як молодий науковець.

Депутат парламенту Європи з кафедри АЕМС-ЕП

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.