Депутат европейського парламету

IMG_2340

Кафедру відвідав видатний випускник кафедри Марков Хельмут разом із своїми синами.

Марков Хельмут – видатний діяч Німеччини, працював членом європейського парламенту, Міністром фінансів, федеративної землі Бранденбург та є вагомою фігурою в німецькій політиці .

У 1970-1976 роках Марков Хельмут навчався на нашій кафедрі, отримав диплом і у 1984 році захистив кандидатську дисертацію під керівництвом тодішнього завідуючого кафедри проф. Поповича М.Г..

Доц. Ковбаса С.М. доц. Король та асистент Приступа Д.Л. провели екскурсію і розповіли видатному випускнику про нові розробки кафедри і особливості підготовки фахівців у сьогоднішніх реаліях. Почесний гість був приємно вражений рівнем технічного оснащення лабораторій кафедри.

Також поважний гість відвідав інші місця, де пройшли його студентські роки і де він працював як молодий науковець.

IMG_2339

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.