Навчання магістрів в Німеччині

Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП

Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП. Відбулися переговори про створення програми подвійного диплому магістра між НТУУ “КПІ” та Technische Hochschule Mittelhessen University of Applied Sciences.
Навчання магістрів може бути розпоширено в рамках програми подвійного диплому. Студенти нашої кафедри зможуть вивчати частину дисциплін магістерського циклу в Німеччині.

Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП

На фото – представники університету THM та зав. кафедри АЕМС-ЕП “КПІ” проф. д.т.н. С. М. Пересада ведуть перемовини.

UPD. В рамках пілотної роботи цього проекту двоє магістрів в 2017 та 2018 році вже проходили стажування по програмі подвійного диплому – дивись посилання та інші.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.