Навчання магістрів в Німеччині

Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП

Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП. Відбулися переговори про створення програми подвійного диплому магістра між НТУУ “КПІ” та Technische Hochschule Mittelhessen University of Applied Sciences.
Навчання магістрів може бути розпоширено в рамках програми подвійного диплому. Студенти нашої кафедри зможуть вивчати частину дисциплін магістерського циклу в Німеччині.

Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП

На фото – представники університету THM та зав. кафедри АЕМС-ЕП “КПІ” проф. д.т.н. С. М. Пересада ведуть перемовини.

UPD. В рамках пілотної роботи цього проекту двоє магістрів в 2017 та 2018 році вже проходили стажування по програмі подвійного диплому – дивись посилання та інші.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.