Стажування в Університеті THM

Стажування в Університеті THM Пушніцина Д. С.

Стажування в Університеті THM Дмитра Пушніцин – відмінника навчання, студента 5-го курсу. Він пройшов конкурсний відбір на участь в програмі стажування з  Університетом Technische Hochschule Mittelhessen м. Гіссен, Німеччина.  В рамках культурної програми стажування Дмитро Пушніцин відвідав місто Вісбаден, Німеччина.

В процесі стажування Дмитро досліджував проблему ідентифікації параметрів асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором.

Дмитро в парку університету

Стажування в Університеті THM студент з кафедри АЕМС-ЕП

По центру – Дмитро Пушніцин та доц. к.т.н. кафедри АЕМС-ЕП Ковбаса С. Н.

Студенти на вокзалі потягів

Стажування в Університеті THM студент з кафедри АЕМС-ЕП
Дмитру дуже сподобалося стажуватися в цьому університеті. У подальшому, він ще декілька разів відвідував THM з науково-практичним стажуванням.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.