Стажування у Фрідбергу, Німеччина

Ковбаса Сергій Миколайович проходить стажування в Німеччині

Ковбаса Сергій Миколайович проходить стажування за кордоном у м. Фрідберг, Гессен, Німеччина. Доцент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Ковбаса С. М. перебував в Університеті прикладних наук Німеччини THM (Technische Hochschule Mittelhessen University of Applied Sciences).

Перебуваючи в цьому університеті він проводив науково-дослідну роботу сумісно з составом університету щодо новітних методів векторного керування асинхронним електроприводом.

Також разом з їхніми співробітниками він дізнався декілька технічних рішень щодо програмування мікропроцесорів, які згодом стали основою для реалізації повноцінних робочих контронтролерів для силових застосувань, як для електроприводу трамваю тощо.

Ковбаса Сергій Миколайович проходить стажування

Ковбаса Сергій Миколайович на фоні міста Фрідберг, Німеччина

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.