Лауреат премії Президента України

Вітаємо лауреата премії Президента України для молодих вчених – Бур’яна С.О.
IMG_2335
Доцент нашої кафедри Бур’ян Сергій Олександрович нагороджений дипломом і почесним знаком лаурета премії Президента України для молодих вчених.

Державна премія

DSC_9233 DSC_9232 DSC_9231

У рамках десятого Всеукраїнського фестивалю науки  20 травня 2016 року у актовій залі  Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів лауреатам  Державної премії України в галузі науки і техніки 2014 року та  свідоцтв лауреатам премії Президента України для молодих вчених 2015 року.

Лауреатів поздоровив Заступник голови Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки – учений секретар Комітету Стогній Вадим Сергійович

IMG_2306

1. Щорічна премія Президента України для молодих вчених присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють дальшому розвитку  науки,  суспільному прогресу і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.
   2. На здобуття премії висуваються наукові  праці, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення.
   3. Присуджується щороку щороку сорок премій (з них – п’ятнадцять премій для молодих вчених Національної академії наук України) у розмірі 40 тисяч гривень кожна.
   4. Висунення праць на здобуття премії провадиться президією Національної академії наук України, президіями галузевих академій наук, колегіями міністерств  та  інших  центральних  органів виконавчої влади.
   5. У конкурсі праць на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, докторанти, аспіранти, стажисти-дослідники та інженерно-технічні працівники установ, організацій, підприємств Національної академії  наук України, галузевих академій наук, державних наукових  установ  та  вищих  навчальних  закладів III-IV рівнів  акредитації як індивідуально, так і у складі колективу претендентів.
Вік осіб,  які претендують на здобуття премії, не може перевищувати 35 років на час висунення праці.
IMG_2319

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.