Лауреат премії Президента України

Вітаємо лауреата премії Президента України для молодих вчених

Вітаємо лауреата премії Президента України для молодих вчених – Бур’яна С. О.
IMG_2335
Доцент нашої кафедри Бур’ян Сергій Олександрович нагороджений дипломом і почесним знаком лаурета премії Президента України для молодих вчених.

Державна премія Президента України для молодих вчених

Вітаємо лауреата премії Президента України для молодих вчених

На отриманні премії та знаку лауреата

У рамках десятого Всеукраїнського фестивалю науки  20 травня 2016 року у актовій залі  Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів лауреатам  Державної премії України в галузі науки і техніки 2014 року та  свідоцтв лауреатам премії Президента України для молодих вчених 2015 року.

Лауреатів поздоровив Заступник голови Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки – учений секретар Комітету Стогній Вадим Сергійович

Бур’ян С. О. безпосередньо на врученні

1. Щорічна премія Президента України для молодих вчених присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють дальшому розвитку  науки,  суспільному прогресу і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.
   2. На здобуття премії висуваються наукові  праці, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення.
   3. Присуджується щороку щороку сорок премій (з них – п’ятнадцять премій для молодих вчених Національної академії наук України) у розмірі 40 тисяч гривень кожна.
   4. Висунення праць на здобуття премії провадиться президією Національної академії наук України, президіями галузевих академій наук, колегіями міністерств  та  інших  центральних  органів виконавчої влади.
   5. У конкурсі праць на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, докторанти, аспіранти, стажисти-дослідники та інженерно-технічні працівники установ, організацій, підприємств Національної академії  наук України, галузевих академій наук, державних наукових  установ  та  вищих  навчальних  закладів III-IV рівнів  акредитації як індивідуально, так і у складі колективу претендентів.
Вік осіб,  які претендують на здобуття премії, не може перевищувати 35 років на час висунення праці.

Сергій Бур’ян після вручення

Бажаємо успіхів у подальшій науковій та викладацькій діяльності!

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.