Олімпіада з ТОЕ I тур 2016

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади. Це університетська Всеукраїнська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

21 квітня 2016 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбулась університетська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади

Активну участь у змаганнях прийняли студенти кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу і вибороли два призових місця:

I місце – Варволік Василь В’ячеславович (гр. ЕП-21).

III місце
– Родькін Дмитро Ілліч (гр. ЕП-21).

Оргкомітет університетського туру студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки, яка відбулася в НТУУ “КПІ” у складі:

Завідувач кафедри ТЕ                                     проф. Островерхов М.Я.

Голова оргкомітету                                         доц. Чибеліс В. І.

Члени оргкомітету                                           доц. Спінул Л.Ю.

доц. Кудря Є. А.

доц. Намацалюк І. Н.

ст.викл. Щерба М.А.

ст. викл. Шуляк А. А.

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади

Рекомендував студента Варволіка В.В. рекомендували для участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з  теоретичних основ електротехніки, яка відбудеться 19­ – 21 травня 2016 року у місті Києві.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.