Олімпіада з ТОЕ I тур 2016

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади. Це університетська Всеукраїнська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

21 квітня 2016 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбулась університетська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади

Активну участь у змаганнях прийняли студенти кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу і вибороли два призових місця:

I місце – Варволік Василь В’ячеславович (гр. ЕП-21).

III місце
– Родькін Дмитро Ілліч (гр. ЕП-21).

Оргкомітет університетського туру студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки, яка відбулася в НТУУ “КПІ” у складі:

Завідувач кафедри ТЕ                                     проф. Островерхов М.Я.

Голова оргкомітету                                         доц. Чибеліс В. І.

Члени оргкомітету                                           доц. Спінул Л.Ю.

доц. Кудря Є. А.

доц. Намацалюк І. Н.

ст.викл. Щерба М.А.

ст. викл. Шуляк А. А.

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади

Рекомендував студента Варволіка В.В. рекомендували для участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з  теоретичних основ електротехніки, яка відбудеться 19­ – 21 травня 2016 року у місті Києві.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.