Олімпіада з ТОЕ I тур 2016

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади. Це університетська Всеукраїнська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

21 квітня 2016 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбулась університетська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади

Активну участь у змаганнях прийняли студенти кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу і вибороли два призових місця:

I місце – Варволік Василь В’ячеславович (гр. ЕП-21).

III місце
– Родькін Дмитро Ілліч (гр. ЕП-21).

Оргкомітет університетського туру студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки, яка відбулася в НТУУ “КПІ” у складі:

Завідувач кафедри ТЕ                                     проф. Островерхов М.Я.

Голова оргкомітету                                         доц. Чибеліс В. І.

Члени оргкомітету                                           доц. Спінул Л.Ю.

доц. Кудря Є. А.

доц. Намацалюк І. Н.

ст.викл. Щерба М.А.

ст. викл. Шуляк А. А.

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади

Рекомендував студента Варволіка В.В. рекомендували для участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з  теоретичних основ електротехніки, яка відбудеться 19­ – 21 травня 2016 року у місті Києві.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.