Олімпіада

Вітаємо переможця і бронзового призера І університетського туру всеукраїнської олімпіади з теоретичних основ електротехніки.

21 квітня 2016 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбулась університетська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

Активну участь у змаганнях прийняли студенти кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу і вибороли два призових місця:

I місце – Варволік Василь В’ячеславович (гр. ЕП-21).

III місце
– Родькін Дмитро Ілліч (гр. ЕП-21).

Оргкомітет університетського туру студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки, яка відбулася в НТУУ “КПІ” у складі:

Завідувач кафедри ТЕ                                     проф.. Островерхов М.Я.

Голова оргкомітету                                         доц. Чибеліс В. І.

Члени оргкомітету                                           доц. Спінул Л.Ю.

доц. Кудря Є. А.

доц. Намацалюк І. Н.

ст.викл. Щерба М.А.

ст. викл. Шуляк А. А.

Рекомендував студента Варволіка В.В. рекомендували для участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з  теоретичних основ електротехніки, яка відбудеться 19­ – 21 травня 2016 року у місті Києві.

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.