Вітаємо переможців

Вітаємо переможців конкурсу студентських науково-дослідних робіт з напряму “Електротехніка та електромеханіка” у 2015/2016

Студенти нашої кафедри приймали участь у підсумковій конференції конкурсу студентських наукових робіт, яка відбулася 27 – 30 березня 2016 року. Учасники кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу, які представляли Київський політехнічний інститут отримали значні здобутки. Детальніше (посилання на сторінку з переліком робіт, фото дипломів та доповідей) Фото розмістіть у зменшеному вигляді, і щоб при бажанні можна було переглянути у збільшеному (можна так яку у лабораторіях).

Диплом І ступеня секції «Загальні питання та елементи електротехнічних комплексів та систем»

Андрієнко Р.В., Петровський Я.І. Тема: Розробка та дослідження оцінювача коефіцієнту корисної дії насосу на основі нейронної мережі.

Диплом І ступеня секції «Електромеханічні системи з електроприводами постійного та змінного струму»

Решетник В.С. Тема: Адаптивне оцінювання активних опорів статора і ротора асинхронних двигунів для векторно-керованих електромеханічних систем.

Диплом І ступеня секції «Електромеханічні системи автоматизації»

Пушніцин Д.С., Шурдукало І.І. Тема: Стенд для дослідження електромеханічних систем безпілотних літальних апаратів та їх елементів.

Диплом ІІ ступеня секції «Математичне моделювання електротехнічних комплексів та систем»

Сташук Е.С. Тема: Розробка математичної моделі віртуальної фізичної моделі багатокоординатної електромеханічної системи мостового крану.

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування