Вітаємо переможців 2016

Вітаємо переможців 2016!

Вітаємо переможців 2016 року у конкурсі студентських науково-дослідних робіт з напряму “Електротехніка та електромеханіка” у 2015/2016 навчальному році.

Цього 2016-го року нашим студентам вдалося привезти чотири дипломи 1-го ступеня та один диплом 2-го ступеня.

Для нашої кафедри цей конкурс вже давно став традиційним захід для практикування у студентів навичок підготовки наукових робіт, підготовки презентацій високого рівня та якості, а також розвитку їх ораторських здібностей.

Також такі заходи дозволяють створити широкий круг знайомих електромехаників, автоматизаторів та просто добрих людей з усієї країни, як зі студентів, так і з викладачів, які виступають у ролі судей в рамках конкурсу.

Студенти приймали участь у підсумковій конференції конкурсу, яка відбулася 27 – 30 березня 2016 року. Учасники з кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу, які представляли Київський політехнічний інститут отримали значні здобутки. Детальніше – на сайті конференції.

Диплом І ступеня у секції «Загальні питання та елементи електротехнічних комплексів та систем» отримали хлопці

Андрієнко Р.В., Петровський Я.І. з роботою на тему: “Розробка та дослідження оцінювача коефіцієнту корисної дії насосу на основі нейронної мережі”.

Диплом І ступеня в секції «Електромеханічні системи з електроприводами постійного та змінного струму» отримав

Решетник В.С. з роботою на тему: “Адаптивне оцінювання активних опорів статора і ротора асинхронних двигунів для векторно-керованих електромеханічних систем”.

Диплом І ступеня в секції «Електромеханічні системи автоматизації» отримали

Пушніцин Д.С., Шурдукало І.І. з темою: “Стенд для дослідження електромеханічних систем безпілотних літальних апаратів та їх елементів”.

Диплом ІІ ступеня у секції «Математичне моделювання електротехнічних комплексів та систем» отримав

Сташук Е.С. з темою: “Розробка математичної моделі віртуальної фізичної моделі багатокоординатної електромеханічної системи мостового крану”.

Для доступу до робіт – звертайтеся безпосередньо до нас на кафедрі або до сайту Дніпровського державного технічного університету, а саме до сайту конференції (вкладка збірник).

Переможці наступних років: 2017, 2018.

Переможці попередніх років: 2015201420132012.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.