Патрік Енафф

Кафедру відвідав Патрік Енафф – в даний час займає пост професора в університеті Еколь де Мін міста Нансі і працює дослідником в лабораторії Лорія.

Бере активну участь в спільних франко-українських науково-дослідних і освітніх програмах. У 2012-2015 займався франко-українською програмою «МАГІСТР» в рамках співпраці між університетами Сержі-Понтуаз (УСП) і ДонНТУ. В рамках цієї програми 10 студентів отримали французькі дипломи магістра (ключові слова тематики магістерських робіт: біо-подібний підхід, навчання і адаптація, синхронність, взаємодія робота і людини). Під його керівництвом 2 співробітника каф. ЕАПУ ДонНТУ захистили дисертації PHD у Франції. Теми дисертаційних робіт:

«Удосконалення алгоритмів управління і контролю електричних маніпуляторів роботів в фізичному взаємодії з їх навколишнім середовищем на основі біоподобні походу». Improvement of control algorithms of electrical robot arms in physical interaction with their environment with bio-inspired approach.
Поліпшення алгоритмів управління рухом біоподобні роботів. Perfectionnement des algorithmes de contrôle-commande des robots manipulateur électriques en interaction physique avec leur environnement par une approche bio-inspirée
Тематики магістерських робіт (ключові слова): біо-подібний підхід, навчання і адаптація, синхронність, взаємодія робота і людини.

В даний час є куратором програми ERASMUS між університетом Еколь де Мін міста Нансі і КПІ.

Патрік Енафф отримав ступінь магістра з робототехніки в 1989 році і ступінь доктора філософії з робототехніки в 1994 році в лабораторії робототехнічних систем в Університеті П’єра і Марії Кюрі (Париж 6). З 1997 року працював доцентом в Університеті Сержі-Понтуаз. З 2009 року Патрік Енафф працював як дослідник в лабораторії Інженерних систем Університету Версаля а по серпень 2013 року він був дослідником в лабораторії ЕТІС, Університет Сержі-Понтуаз.

Патрік Енафф в даний час займає пост професора в університеті Еколь де Мін міста Нансі, а також він працює дослідником в лабораторії Лорія. Напрямки його досліджень: біо-подібне управління і моделі нейронних мереж для управління динамікою руху людиноподібних роботів. Його основними співавторами є такі відомі вчені як Феті Бен повіту, Гордон Ченг, Філіп Госье.

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування