Налагодження закородонних зв’язків з THM

Налагодження закородонних зв’язків кафедри АЕМС-ЕП з університетом Німеччини

Завідуючий кафедри «Автоматизація електромеханічних систем та електропривод» С. М. Пересада  разом з деканом Факультету електроенерго техніки та автоматики О.С. Яндульским провели серію зустрічей з представниками Technischen Hochschule Mittelhessen для налагодження закородонних зв’язків та міжнародного співробітництва в науковій і навчальній сфері. Досягнуті попередні домовленості і розпочато підготовку програми стажування магістрів нашої кафедри в підрозділі ІЕМ, лабораторії інтелектуальних систем та теорії керування.

Професор д.т.н. С. М. Пересада під час виступу на зустрічі

Налагодження закородонних зв’язків кафедра АЕМС-ЕП

О.С. Яндульский доповідає про наш університет

Довідка

Technische Hochschule Mittelhessen (THM) – німецький університет прикладних наук для підготовки бакалаврів та магістрів. Кампус університету розташовується в містах 3 містах: Фрідберг, Гессен і Ветцларі.

Університет прикладних наук Гессену був заснований 14 січня 1838 року національною торговою асоціацією Дармштадту і спочатку носив назву «Школа технічного креслення» Гессену. Таким чином, після технічного університету Дармштадту, ТНМ є другим за віком університет у федеральній землі Гессен.

Налагодження закородонних зв’язків кафедра АЕМС-ЕП

Підрозділи університету (кампуси в різних містах):

У Фрідбергу:

• Informationstechnik – Elektrotechnik – Mechatronik (ІТ, електроніка, мехатроніка).
  • Maschinenbau, Mechatronik, Materialtechnologie (машинобудування, мехатроніка, матеріалознавство).
  • Mathematik, Naturwissenschaften und Datenverarbeitung (математика, природничі науки та обробка даних).
  • Sozial- und Kulturwissenschaften (соціальні і культурні науки).
  • Wirtschaftsingenieurwesen (бізнес-інженерія).

У Гессені:

• Bauwesen (архітектура та цивільне будівництво).
  • Elektro- und Informationstechnik (електроніка та IT).
  • Krankenhaus- und Medizintechnik, Umwelt- und Biotechnologie (медична інженерія, екологія та біотехнології).
  • Maschinenbau und Energietechnik (машинобудування та енерготехніка).
  • Mathematik, Naturwissenschaften und Informatik (математика, природничі науки та інформатика).
  • Sozial- und Kulturwissenschaften (соціальні і культурні науки).
  • Wirtschaft – THM Business School (бізнес-школа ТНМ).

У Ветцларі

• Wirtschaftsingenieurwesen (бізнес-інженерія).
  • Betriebswirtschaft (бізнес-адміністрація).
  • Ingenieurwesen / Mikrosystemtechnik (інженерія/ технологія мікросистем).
  • Prozessmanagement (керування процесами).

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.