Налагодження закородонних зв’язків

Завідуюч кафедри «Автоматизація електромеханічних систем та електропривод» Пересада С.М. разом з деканом Факультету електроенерго техніки та автоматики Яндульским О.С. провели серію зустрічей з представниками Technischen Hochschule Mittelhessen для налагодження міжнародного співробітництва в науковій і навчальній сфері. Досягнуті попередні домовленості і розпочато підготовку програми стажування магістрів нашої кафедри в підрозділі ІЕМ, лабораторії інтелектуальних систем та теорії керування.

germany_059 germany_051 germany_048 IMG_1244

Довідка

Technische Hochschule Mittelhessen (THM) – німецький університет прикладних наук для підготовки бакалаврів та магістрів. Кампус університету розташовується в містах 3 містах: Фрідберг, Гессен і Ветцларі.

Університет прикладних наук Гессену був заснований 14 січня 1838 року національною торговою асоціацією Дармштадту і спочатку носив назву «школа технічного креслення» Гіссену. Таким чином, після технічного університету Дармштадту, ТНМ є другим за віком університет у федеральній землі Гессен.

Підрозділи університету (кампуси в різних містах):

У Фрідбергу:

• Informationstechnik – Elektrotechnik – Mechatronik (ІТ, електроніка, мехатроніка).
  • Maschinenbau, Mechatronik, Materialtechnologie (машинобудування, мехатроніка, матеріалознавство).
  • Mathematik, Naturwissenschaften und Datenverarbeitung (математика, природничі науки та обробка даних).
  • Sozial- und Kulturwissenschaften (соціальні і культурні науки).
  • Wirtschaftsingenieurwesen (бізнес-інженерія).

У Гіссені:

• Bauwesen (архітектура та цивільне будівництво).
  • Elektro- und Informationstechnik (електроніка та IT).
  • Krankenhaus- und Medizintechnik, Umwelt- und Biotechnologie (медична інженерія, екологія та біотехнології).
  • Maschinenbau und Energietechnik (машинобудування та енерготехніка).
  • Mathematik, Naturwissenschaften und Informatik (математика, природничі науки та інформатика).
  • Sozial- und Kulturwissenschaften (соціальні і культурні науки).
  • Wirtschaft – THM Business School (бізнес-школа ТНМ).

У Ветцларі

• Wirtschaftsingenieurwesen (бізнес-інженерія).
  • Betriebswirtschaft (бізнес-адміністрація).
  • Ingenieurwesen / Mikrosystemtechnik (інженерія/ технологія мікросистем).
  • Prozessmanagement (керування процесами).

germany_068

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує випускників шкіл та технікумів, а також їх батьків на Дні відкритих дверей, які відбудуться 06.07.2018  та 16.06.2018.

Початок  о 1200.

Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпусу.