До уваги студентів 6-го курсу! (2014)

До уваги студентів 6-го курсу! РОЗПОДІЛЕННЯ

РОЗПОДІЛЕННЯ. В четвер 4 грудня 2014 р. о 15.00 в 419-20 відбудуться збори з розподілу студентів по місцям працевлаштування на кафедрі.

В п’ятницю 5 грудня 2014 р. о 10.00 в 12 залі Бібліотеки НТУУ “КПІ” відбудуться загальноуніверситетські збори по розподілу студентів.
ЯВКА СТУДЕНТІВ 6-го КУРСУ НА ОБИДВА ЗАХОДИ ОБОВ’ЯЗКОВА!

Працевлаштування випускників кафедри АЕМС-ЕП

Сайт та документ для працевлаштування випускників :

Пошук вакансій

Зразок угоди щодо працевлаштування (розподілу) фахівців.

про організацію працевлаштування випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського

Загальні положення

Положення розроблено відповідно до Закону України “Про вищу освіту” та Постанови КМ України від 22 серпня 1996 року № 992 «Про Порядок працевлаштування випускників вищих закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням”.

2018/2019 навчального року

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 працює центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.

Результати фахового випробування

Оприлюднено результати випробування для вступу на магістратуру кафедри.