Екскурсія на виставку Elcom-2014

Ескурсія на виставку Elcom2014

Ескурсія на виставку Elcom2014. Студенти кафедри АЕМС-ЕП разом із викладачами відвідали щорічну виставку в галузі енергетики,електротехніки та автоматизації Elcom2014.

Одним з аспектів методики підготовки висококваліфікованих спеціалістів в наш час, є тісний взаємозв’язок між ВНЗ та виробниками новітнього обладнання- працедавцями, котрий проявляється в ознайомленні майбутніх спеціалістів з сучасними досягненнями в автоматизації, електроприводі та електротехніці, а також з підприємствами та організаціями, що виробляють та реалізують сучасну продукцію на українському ринку.

Студенти 3 та 4 курсів (групи ЕП-01, ЕП-02, ЕП-11 та ЕП-12) 24 квітня в процесі відвідування виставки могли ознайомитися з новітніми розробками в галузі автоматизації електромеханічних систем таких світових брендів: Siemens, Lenze, ABB, OBEH, Lovato, Yaskawa, Hitachi, Mitsubishi; а також українських компаній СВ Альтера, РЕЛСІС , Высоковольтный Союз, АСКОУкрРем та ін. Хоча виставка була набагато меншою, ніж у минулі роки, але вона викликала великий інтерес у студентів, адже більшість з експонатів було представлено не макетами,а діючим обладнанням.

Ескурсія на виставку Elcom2014. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ФЕА
Випускник 2012 року Віктор Хоменко разом із студентами 4 курсу біля стенду компанії WiseTech в якій він працює.
Ескурсія на виставку Elcom2014. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ФЕА
Випускник 2012 року Віктор Хоменко разом із викладачами кафедри АЕМС-ЕП біля стенду компанії WiseTech в якій він працює.
Біля стенду компанії ОВЕН
Ескурсія на виставку Elcom2014. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ФЕА
Співробітник компанії СВ Альтера Мирослава Шматок (випускниця 2010 р.) разом з викладачами кафедри АЕМС-ЕП Пушкарем М.В. та Бур’яном С.О. біля стенду своєї компанії.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.