Ескурсія на виставку Elcom2014

Студенти кафедри АЕМС-ЕП разом із викладачами відвідали щорічну виставку в галузі енергетики,електротехніки та автоматизації Elcom2014.

Одним з аспектів методики підготовки висококваліфікованих спеціалістів в наш час, є тісний взаємозв’язок між ВНЗ та виробниками новітнього обладнання- працедавцями, котрий проявляється в ознайомленні майбутніх спеціалістів з сучасними досягненнями в автоматизації, електроприводі та електротехніці, а також з підприємствами та організаціями, що виробляють та реалізують сучасну продукцію на українському ринку.

Студенти 3 та 4 курсів (групи ЕП-01, ЕП-02, ЕП-11 та ЕП-12) 24 квітня в процесі відвідування виставки могли ознайомитися з новітніми розробками в галузі автоматизації електромеханічних систем таких світових брендів: Siemens, Lenze, ABB, OBEH, Lovato, Yaskawa, Hitachi, Mitsubishi; а також українських компаній СВ Альтера, РЕЛСІС , Высоковольтный Союз, АСКОУкрРем та ін. Хоча виставка була набагато меншою, ніж у минулі роки, але вона викликала великий інтерес у студентів, адже більшість з експонатів було представлено не макетами,а діючим обладнанням.

Piccy.info - Free Image Hosting
Випускник 2012 року Віктор Хоменко разом із студентами 4 курсу біля стенду компанії WiseTech в якій він працює.
Piccy.info - Free Image Hosting
Випускник 2012 року Віктор Хоменко разом із викладачами кафедри АЕМС-ЕП біля стенду компанії WiseTech в якій він працює.
Біля стенду компанії ОВЕН
Piccy.info - Free Image Hosting
Співробітник компанії СВ Альтера Мирослава Шматок ( випускниця 2010 р.) разом з викладачами кафедри АЕМС-ЕП Пушкарем М.В. та Бур’яном С.О. біля стенду своєї компанії.

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.