Наші співробітники відвідали ІІ Міжнародну науково-технічну конференцію

23-го жовтня співробітники нашої кафедри відвідали саме сприятливе для життя місто України за версією журналу «Фокус» – Вінницю, де проходила II Міжнародна науково-технічна конференція «Оптимальне керування електроустановками, ОКЕУ-2013».

Конференція проводилась на базі Вінницького національного технічного університету. Кафедру АЕМС-ЕП представляли доценти О.М. Халімовський, Б.І. Приймак, які прийняли активну участь в роботі конференції, та аспіранти А.Б. Воронко, В.М. Трандафілов, котрі виступили з доповідями.
Артур Богданович Воронко зробив доповідь на тему: «Експериментальне дослідження статичних і динамічних характеристик алгоритмів регулювання моменту для тягових асинхронних електроприводів», а Володимир Миколайович Трандафілов – на тему: «Метод синтезу інваріантних до варіацій активного опору ротора алгоритмів прямого векторного керування асинхронним двигуном». Доклади аспірантів визвали жвавий інтерес у аудиторії, що відобразилось в їх бурному обговоренні.

dream_team

present

Статистика



Навчальний рік 2017/2018


Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Оголошення



EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування

Партнери