Д.т.н. Островерхов М. Я.

Вітаємо Островерхова М.Я з присвоєнням наукового ступеню доктора технічних наук!

Колектив кафедри вітає доцента кафедри АЕМС-ЕП Миколу Яковича Островерхова з присвоєнням наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.09.03 “Електротехнічні комплекси та системи”.Бажаемо успіхів в роботі та особистому житті на нових наукових звершень.

ostroverhov_diplom

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.