Присвоєння ступеню доктору технічних наук

Доктор технічних наук кафедри АЕМС-ЕП КПІ

Вітаємо Островерхова М.Я з присвоєнням наукового ступеню ” доктор технічних наук кафедри автоматизації електромеханічних систем”!

Колектив кафедри вітає доцента кафедри АЕМС-ЕП Миколу Яковича Островерхова з присвоєнням наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.09.03 “Електротехнічні комплекси та системи”.

За останні роки декілька аспірантів здобули наукові ступені кандидатів технічних наук, та деякі викладачі – ступені докторів технічних наук. Детальніше

Бажаємо успіхів в роботі та особистому житті та нових наукових звершень.

Докторська дисертація має назву “Система автоматичного керування телескопічністю рулонів при змотуванні штаби прокату” за спеціальності 05.09.03 – “Електротехнічні комплекси та системи”.

ostroverhov_diplom

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.