НАШІ СТУДЕНТИ ЗНОВУ НАЙКРАЩІ !

Piccy.info - Free Image Hosting

Також за активну участь в роботі секції “Лабораторне обладнання для дослідження електромеханічних систем” відзначено Максима Мусієнка та його наукового керівника к.т.н. асистента Бур’яна Сергія Олександровича. Щиро вітаємо їх з перемогою і бажаємо успіхів в подальшій науковій роботі і навчанні!

Piccy.info - Free Image Hosting

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.