НАШІ СТУДЕНТИ ЗНОВУ НАЙКРАЩІ !

НАШІ СТУДЕНТИ ЗНОВУ НАЙКРАЩІ! Кафедра АЕМС-ЕП 2013

НАШІ СТУДЕНТИ ЗНОВУ НАЙКРАЩІ! Кафедра АЕМС-ЕП 2013

Також за активну участь в роботі секції “Лабораторне обладнання для дослідження електромеханічних систем” відзначено Максима Мусієнка та його наукового керівника к.т.н. асистента Бур’яна Сергія Олександровича. Щиро вітаємо їх з перемогою і бажаємо успіхів в подальшій науковій роботі і навчанні!

НАШІ СТУДЕНТИ ЗНОВУ НАЙКРАЩІ! Кафедра АЕМС-ЕП 2013

Вітаємо їх та бажаємо майбутнього натхнення в науковій роботі та в практичній реалізації нових стендів для дослідження студентами електромеханічних систем.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.