НАШІ СТУДЕНТИ ЗНОВУ НАЙКРАЩІ !

Piccy.info - Free Image Hosting

Також за активну участь в роботі секції “Лабораторне обладнання для дослідження електромеханічних систем” відзначено Максима Мусієнка та його наукового керівника к.т.н. асистента Бур’яна Сергія Олександровича. Щиро вітаємо їх з перемогою і бажаємо успіхів в подальшій науковій роботі і навчанні!

Piccy.info - Free Image Hosting

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування