НАШІ СТУДЕНТИ ЗНОВУ НАЙКРАЩІ !

Piccy.info - Free Image Hosting

Також за активну участь в роботі секції “Лабораторне обладнання для дослідження електромеханічних систем” відзначено Максима Мусієнка та його наукового керівника к.т.н. асистента Бур’яна Сергія Олександровича. Щиро вітаємо їх з перемогою і бажаємо успіхів в подальшій науковій роботі і навчанні!

Piccy.info - Free Image Hosting

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.