Захист дисертації, Бур’ян С.О.

Захист дисертації Бур’яна Сергія Олександровича

Захист дисертації Бур’яна Сергія Олександровича, вітаємо!

Колектив кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу вітає асистента Бур’яна Сергія Олександровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.Захист дисертації на тему «Екстремальні енергоефективні електромеханічні системи автоматизації багатоагрегатних насосних установок» відбувся 18 лютого 2013 року у спеціалізованій Вченій раді в НТУУ “КПІ” за спеціальністю 05.09.03 “Електротехнічні комплекси та системи”. Щиро вітаємо та бажаємо подальших наукових успіхів і досягнень!

UPD. Через два роки він став лауреатом премії Президента України для молодих вчених за активну участь в науково-дослідній та навчальній роботі, детальніше – за посиланням.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.