Захист дисертації, Бур’ян С.О.

Захист дисертації Бур’яна Сергія Олександровича

Захист дисертації Бур’яна Сергія Олександровича, вітаємо!

Колектив кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу вітає асистента Бур’яна Сергія Олександровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.Захист дисертації на тему «Екстремальні енергоефективні електромеханічні системи автоматизації багатоагрегатних насосних установок» відбувся 18 лютого 2013 року у спеціалізованій Вченій раді в НТУУ “КПІ” за спеціальністю 05.09.03 “Електротехнічні комплекси та системи”. Щиро вітаємо та бажаємо подальших наукових успіхів і досягнень!

UPD. Через два роки він став лауреатом премії Президента України для молодих вчених за активну участь в науково-дослідній та навчальній роботі, детальніше – за посиланням.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.