Результати конференції ПАЕП-2012!

Результати щорічної конференції ПАЕП 2012!

Результати щорічної конференції ПАЕП 2012! 17-22 вересня 2012 традиційно проходила ХІХ Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми автоматизованого електроприводу. Теорія та практика», в смт. Миколаївка (АР Крим).

На конференції, з доповідями виступали представники нашої кафедри, в результаті чого асистент кафедри Димко Сергій Сергійович посів перше призове місце. Вітаємо Сергія з перемогою, бажаємо успіху та творчого натхнення в подальшій науковій праці!

Результати щорічної конференції ПАЕП 2012! Димко С. С.

Нагороджується Димко Сергій Сергійович за зайняте їм 1-ше місце в конкурсі доповідей молодих вчених ХІХ Міжнародної науково-технічної конференції «Проблеми автоматизованого електроприводу. Теорія та практика» з доповіддю “Векторне керування асинхроними електроприводами з максимізацією відношення “момент-струм статора”.

Президент УАІЄ проф. В. Б. Клєпіков.
Председатель жюрі проф. Ф. Паліс.

АР Крим, смт. Миколаївки, пансіонат “Енергетик”, 2012.

Результати щорічної конференції ПАЕП 2012! Димко С. С.

С. С. Димко при нагородженні

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.