Перемога в олімпіаді, Мельник А.В.

Вітаємо Мельника Андрія Владиславовича, студента 2-го курсу ФЕА, кафедри АЕМС-ЕП з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді!

Вітаємо Мельника Андрія Владиславовича, студента 2-го курсу ФЕА, кафедри АЕМС-ЕП з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з фізики, яка проходила у квітні 2012 року у м. Харків, Україна, де він посів трете призове місце! Бажаємо успіху та творчого натхнення до перемог!

diplom_melnik

melnik2

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.