Партнерство з ДП «Моеллер Електрик»

Відбулася Зустріч з керівництвом дочірнього підприємства «Моеллер Електрик». Кафедру відвідав директор А. В. Коробка і в минулому випускних нашої, а тепер провідний технічний спеціаліст  «Моеллер Електрик» С. В. Гомонюк. В ході зустрічі були досягнуті попередні домовленості про співробітництво, а саме:

1. Створення на кафедрі «Автоматизація електромеханічних систем та електропривод» навчальної лабораторії сучасних засобів автоматизації компанії «Моеллер Електрик» (EATON) для навчання студентів старших курсів і клієнтів компанії. Відповідальними за розробку концепції лабораторії і її створення призначенно С. В. Гомонюк від «Моеллер Електрик» і Король С.В. від кафедри «Автоматизація електромеханічних систем та електропривод»
  2. Проведення і керівництво практиками студентів підприємстві «Моеллер Електрик» згідно з навчальними планами підготовки бакалаврів, спеціалістів, магістрів, додержуючись Положення про практику студентів вищих навчальних закладів України, включаючи вимоги з охорони праці та техніки безпеки.
  3. Виконання курсових робіт і дипломних проектів на виробничій базі «Моеллер Електрик» за узгодженими темами.
  4. Працевлашутвання випускників кафедри згідно з отриманою спеціальністю і кваліфікацією відповідно чинного законодавства України.
  5. Розвитко матеріально-технічної бази навчального процесу (за погодженням сторін коштами, сучасним обладнанням, ремонтними роботами, тощо).
  6. Визначенні змісту і обсягів підготовки майбутніх спеціалістів, формуванні нового переліку посад і кваліфікацій, переоснащенні бази практичної підготовки в навчальних закладах, забезпеченні якісного проходження студентами виробничої практики, організації стажування викладачів на виробництві, вирішенні питань працевлаштування випускників.
DP_ME1

Зустріч з керівництвом дочірнього підприємства «Моеллер Електрик».

На фото з ліва на право провідний технічний спеціаліст  «Моеллер Електрик» С. В. Гомонюк, зав. кафедри «Автоматизація електромеханічних систем та електропривод»  С. М.  Пересада, дочірнього підприємства «Моеллер Електрик» А. В. Коробка

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування