Науково-методична підкомісія, Одеса

Засідання науково методичної підкомісії у м. Одеса

14 вересня 2011 р. відбулося засідання науково методичної підкомісії у м. Одеса в Одеському національному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Засідання стосувалося тематики електромеханіки, на ньому розглядалися актуальні питання підготовки фахівців за напрямом «Електромеханіка». На засіданні виступив з доповіддю «Про нормативні дисципліни ОПП магістрів та спеціалістів спеціальностей напряму «Електромеханіка» заступник голови підкомісії, завідувач нашої кафедри Пересада Сергій Михайлович. Співдоповідачем був секретар підкомісії, доцент нашої кафедри Островерхов Микола Яковлевич, який представив дисципліни підготовки магістрів нашої спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод».
Презентацію доповідачів можна скачати тут.

Засідання науково методичної підкомісії у м. Одеса кафедра АЕМС-ЕП

М. Я, Островерхов під час доповіді

Засідання науково методичної підкомісії у м. Одеса кафедра АЕМС-ЕП

С. М. Пересада на докладі

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

Дні відкритих дверей

Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує випускників шкіл та технікумів, а також їх батьків на Дні відкритих дверей, які відбудуться 06.07.2018  та 16.07.2018.

Початок  о 1200.

Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпусу. Детальніше