Науково-методична підкомісія, Одеса

Засідання науково методичної підкомісії у м. Одеса

14 вересня 2011 р. відбулося засідання науково методичної підкомісії у м. Одеса в Одеському національному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Засідання стосувалося тематики електромеханіки, на ньому розглядалися актуальні питання підготовки фахівців за напрямом «Електромеханіка». На засіданні виступив з доповіддю «Про нормативні дисципліни ОПП магістрів та спеціалістів спеціальностей напряму «Електромеханіка» заступник голови підкомісії, завідувач нашої кафедри Пересада Сергій Михайлович. Співдоповідачем був секретар підкомісії, доцент нашої кафедри Островерхов Микола Яковлевич, який представив дисципліни підготовки магістрів нашої спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод».
Презентацію доповідачів можна скачати тут.

Засідання науково методичної підкомісії у м. Одеса кафедра АЕМС-ЕП

М. Я, Островерхов під час доповіді

Засідання науково методичної підкомісії у м. Одеса кафедра АЕМС-ЕП

С. М. Пересада на докладі

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.