Науково-методична підкомісія, Одеса

Засідання науково методичної підкомісії у м. Одеса

14 вересня 2011 р. відбулося засідання науково методичної підкомісії у м. Одеса в Одеському національному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Засідання стосувалося тематики електромеханіки, на ньому розглядалися актуальні питання підготовки фахівців за напрямом «Електромеханіка». На засіданні виступив з доповіддю «Про нормативні дисципліни ОПП магістрів та спеціалістів спеціальностей напряму «Електромеханіка» заступник голови підкомісії, завідувач нашої кафедри Пересада Сергій Михайлович. Співдоповідачем був секретар підкомісії, доцент нашої кафедри Островерхов Микола Яковлевич, який представив дисципліни підготовки магістрів нашої спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод».
Презентацію доповідачів можна скачати тут.

Засідання науково методичної підкомісії у м. Одеса кафедра АЕМС-ЕП

М. Я, Островерхов під час доповіді

Засідання науково методичної підкомісії у м. Одеса кафедра АЕМС-ЕП

С. М. Пересада на докладі

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.