Засідання науково-методичної підкомісії у м. Одеса

14 вересня 2011 р. в Одеському національному політехнічному університеті відбулося засідання науково-методичної підкомісії з електромеханіки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, на якому розглядалися актуальні питання підготовки фахівців за напрямом «Електромеханіка». На засіданні виступив з доповіддю «Про нормативні дисципліни ОПП магістрів та спеціалістів спеціальностей напряму «Електромеханіка» заступник голови підкомісії, завідувач нашої кафедри Пересада Сергій Михайлович. Співдоповідачем був секретар підкомісії, доцент нашої кафедри Островерхов Микола Якович, який представив дисципліни підготовки магістрів нашої спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод».
Презентацію доповідачів можна скачати тут.

zasidannia1zasidannia2

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування