Видатний науковець та знаний у світі фахівець у галузі електромеханічних систем та нанотехнологій проф. Ляшевський С.Е. відвідав кафедру

29 серпня 2011 р.  відбувся відкритий науковий семінар

29 серпня 2011 р.  відбувся відкритий науковий семінар кафедри автоматизації електромеханічних систем та електропривода за участю вчених кафедр електромеханіки, відновлювальних джерел енергії і теоретичної електротехніки НТУУ “КПІ” та Інститутів електродинаміки та проблем моделювання в енергетиці Національної академії наук України, загалом 31 учасник (з них 2 член-кореспондента НАНУ та АПН, 7 д.т.н. (5 професорів та 2 пров. наук. співробітники), 16 к.т.н (13 доцентів)). З доповіддю на семінарі на тему “Тенденції розвитку електромеханічних систем та нанотехнологій” виступив знаний у світі фахівець даної галузі, професор Рочестерського університету м. Нью-Йорк, США, головний редактор енциклопедії з нанотехнологій, випускник кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу  НТУУ “КПІ” Сергій Едуардович Ляшевський. Доктор Ляшевський також ознайомив учасників семінару з особливостями організації системи освіти та науки в США. Професорсько-викладацький колектив кафедри АЕМС-ЕП щиро дякує професору Ляшевському за змістовну та високофахову презентацію, а також учасникам семінару за плідну дискусію. По завершенні семінару учасники оглянули новостворені лабораторії кафедри АЕМС-ЕП в галузі сучасних систем керування електроприводами.

Коротка біографічна довідка. Сергій Едуардович Ляшевський (Sergey Edward Lyshevski) народився в Києві. Отримав диплом інженера-електрика (1980 р.) та наукову ступінь кандидата технічних наук в галузі електротехніки (1987 р.) на кафедрі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу в Київському політехнічному інституті. З 1980 р. по 1993 р. доктор Ляшевський працював на електротехнічному факультеті Київського політехнічного інституту (кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу) та в Академії наук України. З 1989 р. по 1993 р. завідувач відділу мікроелектронних та електромеханічних систем в Академії наук України. З 1993 р. по 2002 р. працює на технічному факультеті університету Перд’ю (США) асоційованим професором в галузі електро- та комп’ютерної техніки. В 2002 р. доктор Ляшевський розпочинає роботу професором Рочестерського інституту технологій (США) в галузі електротехніки. Доктор Ляшевський також є повним професором в дослідницьких лабораторіях військово-повітряних сил США та центрах військово-морських досліджень.

Професор Ляшевський є автором 14 книг. Він оприлюднив більш ніж 300 журнальних статей, глав підручників та доповідей на конференціях. Його поточна дослідницька та викладацька діяльність включає галузі електромеханічних та електронних систем, мікро- та наносистеми, інтелектуальні системи, молекулярні процеси. Доктор Ляшевський вніс значний вклад в розробку та впровадження різноманітних систем для аерокосмічних та електромеханічних систем.

seminar_ych

На фото: учасники семінару. В першому ряду (зліва направо) доц. Островерхов М.Я., доц. Коваленко І.О., доц. Теряєв В.І., заст. декана ФЕА Чумак В.В., зав. кафедри електромеханіки Шинкаренко В.Ф., проф. Ляшевський С.Е., проф. Кудін В.Ф., зав. кафедри АЕМС-ЕП Пересада С.М., зав. кафедри електротехніки, член-кореспондент НАНУ Щерба А.А., проф. Шматок С.О., зав. відділом інституту проблем моделювання в енергетиці, член-кореспондент АПН України Верлань А.Ф.

seminar_ych2

На фото: професор Ляшевський С.Е. під час семінару

seminar_ych3

На фото: проф. Ляшевський С.Е. та зав. кафедри АЕМС-ЕП Пересада С.М. під час оглядин лабораторій

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування