І знову До Нгок Лама перемагає

Вітаємо До Нгок Лама з перемогою

Вітаємо До Нгок Лама, студента 4-го курсу ФЕА, кафедри АЕМС-ЕП з черговою перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з математики, яка проходила у травні 2011 року у м. Севастополь, Україна. Він зайняв трете призове місце! Бажаємо успіху та творчого натхнення до перемог!

Дипломом третього ступеню нагороджується студент До Нгок, Національний технічний університет України ” Київський політехнічний інститут “. Всеукраїнська студентська математична олімпіада 2011 року. Третє місце в категорії Т (технічні факультети).

diplom_do

В подальші роки До Нгок зайняв ще декілька призових місць серед різних олімпіад.

Так як середній рівень підготовки абітурієнтів з кожним роком знижується, наші студенти вже так часто не отримують перемоги в олімпіадах. Проте зростає рівень професійної підготовки, що дозволяє студентам перемогати у конкурсах студентських наукових робіт, на міжнародних конференціях тощо.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.