Переможець олімпіад До Нгок Лама

Вітаємо До Нгок Лама, студента ФЕА, каф. АЕМС-ЕП КПІ

Вітаємо До Нгок Лама, студента ФЕА, каф. АЕМС-ЕП КПІ. Вітаємо студента 4-го курсу кафедри АЕМС-ЕП До Нгок Лама з перемогою у Всеукраїнських студентських олімпіадах з дисциплін “Вища математика” та “Теоретичні основи електротехніки”, в яких він посів перші призові місця!

Традиційно в завдання олімпіади з вищої математики входить вирішення нетипових завдань, що мають поєднувати в ціле знання та вміння студентів за весь курс навчання, тому загалом наші студенти займають перші місця, навчаючись на 2-му курсі.

Завдання з теоретичної елеткромеханіки зазвичай – стандартні задачі за всіма темами, проте вивернуті навиворіт. Отже, необхідно знати кожний крок вирішення кожної задачі, щоби вірно її вирішити.

Вітаємо До Нгок Лама, студента ФЕА, каф. АЕМС-ЕП КПІ

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.