Від досліджень до підприємництва

З 8 по 11 листопада 2010 року в НТУУ “КПІ” проходила міжнародна конференція по впровадженню нових інноваційних розробок «Від прикладних досліджень до підприємництва: сприяння новим інноваційним підприємствам і компаніям, пов’язаним з освоєнням результатів академічних досліджень» (‘From Applied Research to Enterpreneurship: Promoting Innovation-driven Start-ups and Academic Spin-offs’), в роботі якої брали участь наші молоді науковці – асистенти Пушкар М. В. та Димко С. С.

Конференція була організована Європейською комісією ООН та Міністерством освіти та науки України. На виставці, що проходила в рамках конференції, було представлено декілька інноваційних розробок нашої кафедри:

• Інтерактивний енергозберігаючий мікроконтроллер систем водопостачання (науковий керівник доц.. к.т.н. Кіселичник О.І.)

•   Програмований мікроконтроллер  для систем керування нелінійними об’єктами  (науковий керівник проф.. д.т.н. Пересада С.М.)

•   Система тестування електроприводів «СТЕП-2» (науковий керівник проф.. д.т.н. Пересада С.М.).

Серед гостей виставки, що відвідали наш стенд, були Віце-прем’єр-міністр України – Сергій Тігіпко, Голова Державного комітету з питань науки, інновацій та інформатизації – Володимир Семиноженко, Ректор НТУУ «КПІ» – Михайло Згуровський, посол США в Україні – Уіліям Тейлор, посол Королівства Норвегії в Україні – Олав Берстад, а також провідні фахівці з інноваційної діяльності та інтелектуальної власності країн-членів ООН, політики, освітяни, промисловці, та бізнесмени.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.