15. Матеріальна база підрозділу.

За рахунок коштів д/б №2841 у звітному році обладнання та матеріали не придбалися через брак фінансування.

Компанією Nuvoton було надано 10 плат для вивчення АРМ-мікроконтроллерів, які містять повний набір периферійних модулів сучасних мікропроцесорних пристроїв для електромеханічних систем.

На кафедрі функціонують навчальні центри спільно з компаніями ABB, EATON, DTEK.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.