11. Проведені семінари кафедри 2015 р.

Проведені семінари кафедри 2015 р.

11. Проведені семінари кафедри 2015 р.

Приступа Д. Л. «Ідентифікація електричних параметрів асинхронного двигуна на основі адаптивного спостерігача»

Благодір В. О. «Система векторного керування генератором на основі машини подвійного живлення»

Трандафілов В. М. «Система прямого векторного керування асинхронними двигунами з властивостями інваріантності до активного опору ротора»

Коноплінський М. А. «Особливості практичної реалізації адаптивних до активних опорів статора і ротора алгоритмів векторного керування асинхронним двигуном»