14. Організаційне забезпечення наукової діяльності.

На кафедрі у 2015 році за підтримки компанії Nuvoton організовано 10 робочих місць для проведення лабораторних робіт з курсів «Цифрова обробка сигналів в електромеханічних системах» (для магістрів) та «Мікроконтролери в електромеханічних системах» (для спеціалістів). Розроблено комплект методичних вказівок для проведення лабораторних робіт. У звітному році продовжувалися роботи по організації навчального центру «Сучасні технології в автоматизації» разом з компанією EATON.

Кафедра підтримує постійно-діючу WEB- сторінку кафедри http://www.epa.kpi.ua

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".